LGD „Zielony Pierścień” zaprasza na spotkania dotyczące przygotowania Lokalnej Strategii Rozwoju

//LGD „Zielony Pierścień” zaprasza na spotkania dotyczące przygotowania Lokalnej Strategii Rozwoju

LGD „Zielony Pierścień” zaprasza na spotkania dotyczące przygotowania Lokalnej Strategii Rozwoju

„Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” uprzejmie zaprasza mieszkańców, przedstawicieli organizacji pozarządowych,
przedsiębiorców  i przedstawicieli jednostek publicznych na otwarte spotkania poświęcone przygotowaniu nowej Lokalnej Strategii Rozwoju

(LSR) na lata 2023-2027 dla obszaru 11 gmin (Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy /gmina wiejska/, Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn) w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej (PS WPR).

Odbędą się one w każdej gminie należącej do LGD i będą dotyczyć propozycji celów końcowych, przedsięwzięć i planowanych działań do realizacji w nowej Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027.
Dokument ten będzie m.in. wskazywał możliwości wsparcia inicjatyw lokalnych przedsiębiorców, organizacji pozarządowych, jednostek sektora publicznego i mieszkańców z obszarów gmin, które należą do LGD.

Spotkanie dla mieszkańców Gminy Wojciechów odbędzie się w dniu 10 stycznia 2023 r. o godz. 16.00 w Wieży Ariańskiej. 

Jednocześnie zachęcamy potencjalnych wnioskodawców do przedstawienia propozycji zadań do realizacji na obszarze 11 gmin (Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy /gmina wiejska/, Wąwolnica, Wojciechów, Żyrzyn) należących do LGD „Zielony Pierścień”. Propozycje te ułatwią nam pracę nad określeniem obszarów wsparcia, które będą mogły być finansowane z Lokalnej Strategii Rozwoju w latach 2023-2027.

Wypełnioną kartę zadania prosimy przesłać w terminie do 15 stycznia 2023 r. na adres mailowy: lgd@zielonypierscien.eu lub na adres biura:
Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień”, Kośmin 7, 24-103 Żyrzyn.

2023-01-09T13:56:50+00:009 styczeń, 2023|Categories: Aktualności|